ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ МАТЕРИК


Юридические услуги
   Юридические услуги    Бухгалтерские услуги    Контакты

Новости
СНИЖЕНЫ ЦЕНЫ ВПЕРВЫЕ БЕСПРЕЦЕДЕНТНАЯ АКЦИЯ (в поддержку малого и среднего бизнеса) ...

 
   Реєстрація зміни юридичної адреси
  

Реєстрація зміни юридичної адреси

У процесі діяльності підприємства може виникнути необхідність внести які-небудь зміни в установчі документи компанії і одним з видів таких змін є - зміна юридичної адреси. Слід знати, що зміна адреси проводиться простіше, якщо Ви знайдете для свого підприємства юридичну адресу в тому ж районі. Зміна юридичної адреси з району в район досить тривала і сповнена турбот процедура. Якщо ж у Вас виникли проблеми зі зміною юридичної адреси - наша компанія може посприяти в підготовці документів для реєстрації зміни адреси Вашої фірми в будь-якому районі м. Києва. Ми підготуємо для Вас необхідні документи й посприяємо в реєстрації зміни юридичної адреси в усіх державних інстанціях.

Зміна юридичної адреси і, у зв'язку з цим, реєстрація змін в установчих документах підприємства, включає в себе наступні послуги: підготовка комплекту документів для реєстрації зміни адреси (протоколу або рішення, доручень, нової редакції статуту).Наступний етап на шляху до зміни адреси - оплата державних мит за проведення реєстрації зміни юридичної адреси підприємства.
Одним з найважливіших критеріїв проведення успішної реєстрації зміни юридичної адреси є підписання необхідних документів та нової редакції статуту у нотаріуса.
Далі наші фахівці подадуть правильно складені документи на реєстрацію зміни юридичної адреси державному реєстратору, отримають для вас нову Виписку з ЄДР, а також нову редакцію статуту і старий статут з відмітками реєстратора.

Процедура зміни адреси припускає, звичайно ж, і отримання нового витягу з ЄДРПОУ (органів статистики), так як при зміні юридичної адреси вашим підприємством наявне у вас на руках витяг/довідка з ЄДРПОУ буде вже недійсною.

Додатково необхідно буде повідомити податкові органи про реєстрацію зміни адреси Вашою компанією. Наші фахівці подадуть за вас всі необхідні довідки, форми в податкову інспекцію.

Зміна адреси, а також підготовка документів для проведення державної реєстрації змін юридичної адреси підприємства передбачає збір необхідних документів.
У першу чергу, необхідно Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства/остання Виписка з ЄДР - в процесі зміни юридичної адреси виходить нова Виписка.
В органах статистики при зміні юридичної адреси підприємство повинно отримати новий витяг з ЄДРПОУ, який також, поряд з випискою, буде підтверджувати нове місцезнаходження підприємства. Для цього нам необхідна чинна довідка/витяг з ЄДРПОУ.
Поточна редакція статуту та зміни до нього (якщо є) - для підготовки та реєстрації нової редакції статуту у зв'язку зі зміною адреси.
Необхідна і довідка про взяття на облік в ДПІ (4 -ОПП) (якщо є) - здається в податкову інспекцію в процесі зміни юридичної адреси фірми.
Ксерокопії паспортів та ідентифікаційних номерів засновників, директора і бухгалтера - для підготовки документів, заповнення форм. Перед зміною юридичної адреси компанії, для цих же цілей, необхідно надати нам інформацію про новий юридичну адресу, а також відомості про кількість співробітників на підприємстві.

Вартість наших послуг з реєстрації зміни адреси компанії (в межах району):

Послуга Вартість Додаткова інформація
Реєстрація зміни юридичної адреси 2230 грн.

* при зміні адреси "з району в район" застосовується коефіцієнт - 1,5

 

У вартість реєстрації змін юридичної адреси включені нотаріальні послуги, держмита - абсолютно все під ключ
 

Для детальних консультацій з реєстрації зміни юридичної адреси телефонуйте:
(044) 361-36-29
(044) 486-47-57
(066) 166-12-27
(068) 201-82-48
факс: (044) 486-47-57
пишіть:
e - mail : info@materik.ua


Разработка 3www.com.ua.
тел.: 044-222-76-37
моб: 098-665-45-57
04053, Киев. ул. Сечевых стрельцов, 32-38
Email: materik.r.n@gmail.com, materik.ua@gmail.com
карта сайта      Полезные статьи
Партнеры:    Светильники