ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ МАТЕРИК


Юридические услуги
   Юридические услуги    Бухгалтерские услуги    Контакты

Новости
СНИЖЕНЫ ЦЕНЫ ВПЕРВЫЕ БЕСПРЕЦЕДЕНТНАЯ АКЦИЯ (в поддержку малого и среднего бизнеса) ...

 
   Реєстрація зміни директора.
  

Реєстрація зміни директора.

Зміна директора (Генерального директора, Голови Правління) – звичайна справа в процесі діяльності підприємства. Однак, треба знати, що для зміни керівника недостатньо лише рішення засновників. Зміна директора підлягає обов’язковій державній реєстрації і повідомленню податкових органів. Лише з моменту державної реєстрації зміни директора він є офіційним керівником підприємства.
Якщо Ви бажаєте провести зміну керівника на своєму підприємстві, ми підготуємо для Вас необхідні документи та допоможемо з реєстрацією у всіх державних інстанціях.

Реєстрація зміни директора складається з наступних етапів: підготовка комплекту документів для реєстрації зміни керівника (протокол/рішення, довіреності).
Наступним етапом на шляху до зміни директора фірми буде візит до державного реєстратора. Державний реєстратор вносить в Єдиний державний реєстр запис про зміну директора на вашому підприємстві, після чого на протязі кількох днів отримується Виписка з ЄДР з інформацією про нового керівника.
Отже, саме основне виконано, залишилось повідомити про зміну керівника органи статистики та отримати новий витяг з ЄДРПОУ, який свідчить про те, що на підприємстві дійсно відбулася зміна директора.

Чи треба повідомляти про зміну керівника податкову, запитаєте Ви? В деяких випадках – так. Якщо на підприємстві відбувається зміна директора – то для податкової достатньо буде інформації, що надійшла від державного реєстратора та додаткових даних (документів, візитів до податкової) не знадобиться. Бувають випадки, коли на фірмі, крім зміни керівника, відбувається ще й зміна бухгалтера, і ось в такій ситуації, сповіщення податкової шляхом заповнення та подачі спеціальної форми необхідно.
Що стосується органів Пенсійного фонду при зміні керівника, то туди звертатися вже не потрібно.
Документи, що необхідні для зміни директора:
Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства/остання Виписка з ЄДР – оригінал. Даний документ втрачає силу при внесенні в ЄДР державним реєстратором інформації про зміну керівника, замість нього видається нова Виписка.
Довідка/Витяг з ЄДРПОУ (органи статистики) – також оригінал, який замінюється новим витягом з ЄДРПОУ у зв’язку зі зміною директора Вашої компанії.
Статут підприємства – оригінал. В деяких випадках (наприклад, якщо директор підприємства є одночасно і його учасником, бажаючим вийти зі складу учасників фірми, а також в деяких інших випадках) статут є необхідним для зміни директора.
Для реєстрації зміни директора необхідна також довідка про взяття на облік в ДПІ (4-ОПП) – оригінал.
Для підготовки документів по зміні керівника у Вашій компанії нам необхідні також ксерокопії паспортів і ідентифікаційних номерів директора (старого й нового) і бухгалтера, а також інформація про кількість працівників, якщо останні офіційно працюють на підприємстві.
Вартість наших послуг по реєстрації зміни директора:
Послуга Вартість
Реєстрація зміни директора 850 грн

У вартість реєстрації зміни керівника підприємства входять нотаріальні послуги, держмито – повністю все під ключ.

 Послуга  Вартість
 Реєстрація зміни директора  850 грн.


Якщо засновники компанії є:
- нерезиденти – застосовується коефіцієнт – 1,3
- юридична особа (компанія) – застосовується коефіцієнт – 1,3
- юридична особа нерезидент – застосовується коефіцієнт – 1,5
Для роз’яснюючих консультацій по реєстрації зміни директора Вашої фірми телефонуйте:
(044) 361-36-29
(044) 486-47-57

(066) 166-12-27
(068) 201-82-48
факс: (044) 486-47-57

пишіть:
e-mail: info@materik.ua


Разработка 3www.com.ua.
тел.: 044-222-76-37
моб: 098-665-45-57
04053, Киев. ул. Сечевых стрельцов, 32-38
Email: materik.r.n@gmail.com, materik.ua@gmail.com
карта сайта      Полезные статьи
Партнеры:    Светильники