ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ МАТЕРИК


Юридические услуги
   Юридические услуги    Бухгалтерские услуги    Контакты

Новости
СНИЖЕНЫ ЦЕНЫ ВПЕРВЫЕ БЕСПРЕЦЕДЕНТНАЯ АКЦИЯ (в поддержку малого и среднего бизнеса) ...

 
   Всё о регистрации
  
Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору
 
1.    Документи, які відповідно до вимог цього Закону подаються (надсилаються рекомендованим листом) державному реєстратору, повинні бути викладені державною мовою.
2.    Реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору рекомендованим листом, підпис заявника на реєстраційній картці повинен бути нотаріально посвідчений.
3.    Установчі документи (установчий акт, статут або засновницький договір, положення) юридичної особи повинні містити відомості, передбачені законом.
4.    У разі, коли законом встановлено вимоги щодо реєстрації установчих документів, такі документи подаються з відміткою про їх реєстрацію в органі, визначеному законом.
5.    Установчі документи юридичної особи, а також зміни до них, викладаються письмово, прошиваються, пронумеровуються та підписуються засновниками (учасниками), якщо законом не встановлено інший порядок їх затвердження. Підписи засновників(учасників) на установчих документах повинні бути нотаріально посвідчені. У випадках, які передбачені законом, установчі документи повинні бути погоджені з відповідними органами державної влади.
6.    Внесення змін до установчих документів юридичної особи оформляється окремим додатком або викладенням установчих документів у новій редакції. На титульній сторінці додатка до установчих документів юридичної особи робиться відмітка про те, що зазначені документи є невід’ємною частиною відповідних установчих документів.
7.    Документи про підтвердження реєстрації іноземної юридичної особи в країні її місцезнаходження повинні бути легалізовані у встановленому порядку.
8.    Вимоги щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу встановлюються спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ

1.    Реєстраційна картка повинна бути викладена державною мовою;
2.    Реєстраційна картка заповнюється машинодруком  або від руки друкованими літерами.
3.   Якщо реєстраційна картка надсилається державному реєстратору рекомендованим листом, підпис  на ній повинен бути нотаріально посвідчений. 
 
Юридичним особам
обсудить на форуме регистрацию

Разработка 3www.com.ua.
тел.: 044-222-76-37
моб: 098-665-45-57
04053, Киев. ул. Сечевых стрельцов, 32-38
Email: materik.r.n@gmail.com, materik.ua@gmail.com
карта сайта      Полезные статьи
Партнеры:    Светильники