ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ МАТЕРИК


Юридические услуги
   Юридические услуги    Бухгалтерские услуги    Контакты

Новости
СНИЖЕНЫ ЦЕНЫ ВПЕРВЫЕ БЕСПРЕЦЕДЕНТНАЯ АКЦИЯ (в поддержку малого и среднего бизнеса) ...

 
   Всё о регистрации
  
Документи, необхідні для заміни свідоцтва про держ. реєстрацію у разі його втрати або пошкодження
 
1.    Заяву встановленого зразка про заміну свідоцтва про державну реєстрацію.
 
2.    Не придатне для використання свідоцтво про державну реєстрацію, якщо підставою для заміни свідоцтва є його пошкодження.

3.    Документ, що підтверджує внесення плати за публікацію повідомлення про втрату або заміну свідоцтва про державну реєстрацію (копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банка).

4.    Документ про підтвердження внесення реєстраційного збору за заміну свідоцтва про державну реєстрацію в зв’язку з його втратою або пошкодженням у розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян (17 грн.).

5.    Якщо документи для проведення заміни свідоцтва про державну реєстрацію у зв’язку з його втратою або пошкодження подаються засновником (учасником) юридичної особи чи фізичною особою-підприємцем, або уповноваженою ними особою особисто, державному реєстратору додатково пред’являються паспорт та документ, що засвідчує його(її) повноваження.
засновники (учасники) юридичної особи (фізичної особи-підприємець) або уповноважений ними орган чи особа повинні подати державному реєстратору особисто такі документи: (детальніше)
 
Юридичним особам

Разработка 3www.com.ua.
тел.: 044-222-76-37
моб: 098-665-45-57
04053, Киев. ул. Сечевых стрельцов, 32-38
Email: materik.r.n@gmail.com, materik.ua@gmail.com
карта сайта      Полезные статьи
Партнеры:    Светильники